3 wskazówki na temat wyboru pobytu w hotelu ze Spa

3 wskazówki na temat wyboru pobytu w hotelu ze Spa

Szukasz ciekawych propozycji na weekend? Chcesz zabrać partnerkę na dłuższy urlop, zapewniając przy tym również zabiegi pielęgnacyjne? W takim razie, zanim zarezerwujesz konkretny nocleg, poznaj kilka wskazówek na temat wyboru pobytu w hotelu ze Spa, dzięki którym wyjazd będzie niezwykle udany. Zapraszamy do lektury!

Bądź pewny oferty danego obiektu

Rynek hotelarski w Polsce jest pełen ofert związanych z noclegami oraz innymi usługami na przykład związanymi z odnową biologiczną. Jednak czasami się okazuje, że tak naprawdę 50 metrów do plaży oznacza konieczność dojścia 1 km. Dlatego, zanim dokonamy rezerwacji i wpłacimy zaliczkę, warto upewnić się, że wszystkie informacje zawarte w ofercie są wiarygodne. Jak to sprawdzić? Na przykład za pomocą Mapy Google można przeanalizować, czy podane odległości do poszczególnych miejsc są prawdziwe. Rozwiązaniem pozwalającym minimalizować ryzyko naciągnięcia nas na nocleg jest analiza opinii poprzednich klientów. Wystarczy wpisać adres danego obiektu hotelowego na mazurach i dodać frazę „opinie”. W rezultacie wpisując do przeglądarki internetowej „opinie hotel spa warmia”, możemy sprawdzić, czy wcześniejsi klienci nie narzekali na drobne naciągnięcia ze strony właścicieli hotelu.

Poinformuj recepcję o specjalnej okazji

Pobyt w hotelu nie musi być wyłącznie spontanicznym wyjazdem. Wizyta w ekskluzywnym hotelu może się wiązać z obchodzeniem rocznicy lub jubileuszu. Od kilku lat wiele zakochanych par decyduje się na pakiet spa dla dwojga. Mazury i obszary górskie są najbardziej oblegane z uwagi oczywiście na piękne widoki i dostęp do terenów zielonych, których brakuje coraz bardziej w miastach.

Jeśli w Twoim życiu pojawiła się dobra okazja w postaci miesiąca miodowego lub rocznicy ślubu to dobry moment na wyjazd do hotelu spa. Nie zapomnij jednak o takich okolicznościach poinformować manager hotelu lub pracownika recepcji. Personel w dobrym hotelu spełnia potrzeby gości hotelowych, serwując schłodzonego szampana czekającego w pokoju. Wcześniejsze poinformowanie o okoliczności wyjazdu zabezpieczy możliwość specjalnego traktowania oraz spełnienia życzeń przez personel.

Bądź miły dla obsługi hotelowej

Nawet jeśli jesteś w hotelu służbowo, a nie w celach relaksacyjnych czy rozrywkowych darz szacunkiem pracowników recepcji. Uśmiech skierowany do pracowników hotelu to dla nich najlepsza nagroda budząca również zawodową satysfakcję.