Ile kosztuje weekendowy wypad do SPA?

Ile kosztuje weekendowy wypad do SPA?

Pobyt w hotelu, który nie tylko oferuje nocleg, lecz także usługi pielęgnacyjne kojarzy się luksusem. Dlaczego? Ponieważ ośrodek jest pełny dodatkowych atrakcji. W tym artykule zdradzamy, ile trzeba zapłacić standardowo za weekendowy pobyt w hotelu SPA. Jeśli wzbudziliśmy Twoją ciekawość, to koniecznie przeczytaj nasz wpis.

Na co się składa cena w hotelu SPA?

Chcesz porządnie odpocząć i się zrelaksować? W takim razie na przykład luksusowy hotel w kotlinie kłodzkiej czeka właśnie na Ciebie. Już sam pobyt w noclegu potrafi odprężyć, a co dopiero zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez masażystów i fizjoterapeutów. Baseny, jacuzzi, zabiegi, to wszystko, co znajdziemy w ofercie hotelu spa. Komuś się może jednak wydawać, że taki pobyt jest strasznie drogi – to zależy. Biorąc pod uwagę sam nocleg i wyżywienie to cena może w tych kwestiach kształtować się poziomie podobnym jak w klasycznych hotelach. Natomiast, decydując się na hotel spa na weekend pobyt, chcemy skorzystać z dodatkowych atrakcji, które zrelaksują ciało i umysł. Najlepsze kompleksy w Polsce mieszczą się w dużych nadmorskich oraz górskich miejscowościach. Wszystko przez dostęp nie tylko do atrakcji mieszczących się wewnątrz kompleksu, lecz tych na zewnątrz – chodzi oczywiście o malownicze tereny zielone, które również dają otuchę. Cena jest zależna od ilości gwiazdek hotelu, ilości zabiegów w pakiecie, zapewnionego wyżywienia (ilości posiłków w ciągu dnia) oraz rodzaju wykupionego pokoju. Ceną pobytu można obniżyć, wybierając najtańsze zabiegi. Do zabiegów tego typu można zaliczyć masaże, pedicure, manicure, peelingi ciała czy proste zabiegi nawilżające twarz i ciało. Decydując się na pobyt w hotelu SPA, warto jednak skorzystać również z luksusowych zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających.

Ile kosztuje najtańszy pakiet w hotelu SPA?

Przeglądając różne oferty hoteli SPA, można stwierdzić, że najtańsze weekendowe pakiety (również w formie voucherów) zawierające nocleg, wyżywienie składające się dwóch posiłków oraz kilka zabiegów pielęgnacyjnych trzeba zapłacić około 600 złotych za osobę.